NeoHair Plus Saç Ekimi

Türkiye’nin Ödüllü Kliniği NeoHairPlus Neden Tercih Ediliyor?

Neo Health Group bünyesinde hizmet veren NeoHairPlus, A++ ve JCI sertifikalarına sahip olan, Tam teşekküllü hastane ortamında saç ekimi konusunda en güncel teknolojileri uygulayan, Avrupadan ve tüm dünyadan gelen misafirlerine yüksek hizmet kalitesi ile 15 yılı aşkın bir süredir Saç Ekim Uzmanları ve Son Teknoloji Saç Ekim Yöntemleri ile operasyonlarına devam etmektedir. Saç Ekimi ve Sağlık alanındaki Uzman Tecrübesini bünyesinde bulunan uzman doktor ve sağlık personeliyle güçlendiren NeoHairPlus dünya genelinde de güvenilir bir marka olmuştur. Dünya sağlık örgütü tarafından tanınan ve örnek gösterilen NeoHairPlus, aynı zamanda saç ekim operasyonlarında Ömür Boyu Geçerli Garanti Belgesi’de vermektedir.
A++ Hastanede Ömür Boyu Garantili Saç Ekimi

UZMAN EKİP AVANTAJI İLE
BU AYA ÖZEL
499€ İNDİRİM!

Saç ekiminde yaklaşık 15 yıllık tecrübeye sahip NeoHairPlus Saç Ekim Uzmanları ile Güvenirilir,Garantili ve Ağrısız operasyon fırsatı!
5/5

Mert Güner Hoca Güneş Spor

I came here from Spain, the interest was very good, I had a very nice and healthy hair transplant and I am very satisfied. I received good prices and very high quality service. It is a very relevant institution and they gave me a guarantee certificate.

5/5

Vedat Yılmaz

Uzun süreli araştırmalarım sonucunda tercih ettiğim bir işletme NeoHairPlus. İşlem öncesinde YİĞİT BEY in süreç konusundaki yardımcı oluşundan hatta sonrasında ilgiyi alakayı keşmemesinden çok memnunum teşekkür ediyorum ve saç ekim sürecinde SAKİNE hanım....

5/5

Birol Cilazkara

Güler yüzlü ve profesyonel ekip.Saç ettirmeden önce bazı endişelerim vardı,operasyon ve sonrası için. Operasyon ağrısız bir şekilde gayet başarılı geçti.Operasyon yani saç ekimi sonrası 2 gün içinde hayata kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz...

5/5

Luis Fernando Castro

I came from Greece and had a hair implant surgery in NeoHair Plus. It was really good, and it all went well

Basın ve Ödüller

Haberlerimizi, programlarımızı ve ödüllerimizi keşfedin.

Bugünün teknolojisi ile birleştirilen saç nakli, kellik yaşayan insanlar için pratik çözümler sunabilir. Güncel saç nakli bilgileri, değişen teknoloji, sağlık ve saç nakli yöntemleri alanındaki haberler gibi birçok makale, özel olarak sizin için hazırlanmıştır.
HEMEN FİYAT AL

Uzmanlarımızdan Ücretsiz Destek Alın!